Wkłady kominkowe na pellet popularnie zwane również kominkami na pellet to świetna propozycja dla każdego, kto chciałby móc szybko uzyskiwać ciepło w pomieszczeniu, a zarazem posiadać wspaniale wyglądający kominek, który może być dopełnieniem dekoracji w domu, pracy czy innym pomieszczeniu użytkowym. To rozwiązanie bardzo ekonomiczne, nadające się zarówno do domu jak i mieszkania czy biura. Jest to także świetna alternatywa dla klasycznego kominka, z tą zaletą, że kominki na pellet szybciej dostarczają ciepło i można programować ich prace. Urządzenia są wydajne i ekologiczne.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Pokaż pasek boczny

Wkład kominkowy - jak wybrać?

Decydując się na zakup wkładu kominkowego, należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, aby wybrać produkt odpowiadający naszym indywidualnym zapotrzebowaniom oraz preferencjom. Trzeba się zastanowić między innymi nad tym, jaka moc jest nam potrzebna - od tego zależy, czy będziemy ogrzewać jedynie niedużą, czy może większą powierzchnię. Ponadto, ważne są też wymiary wkładu i sposób otwierania drzwiczek, aby produkt mógł zostać zamontowany w danym miejscu. Poza tym, wybierając kominki na pellet warto też wziąć pod uwagę ich wygląd, aby dany model doskonale wpisywał się w aranżację konkretnego wnętrza i stanowił jego dodatkową dekorację. Niektóre wkłady posiadają różne opcje dodatkowe, które również mogą zaważyć na tym, jaki wariant ostatecznie wybierzemy.

Kominki na pellet - zalety

Kominki na pellet łączą w sobie wiele różnych zalet, dlatego cieszą się coraz większą popularnością wśród kupujących. Jednym z ich plusów jest to, że charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem stosowania, gdyż posiadają odporne na wysokie temperatury drzwiczki, co znacząco redukuje ryzyko pożaru. Ponadto, bardzo łatwo można w nich kontrolować szybkość spalania, ponieważ zależy ona od ilości powietrza, jakie dostaje się do paleniska. Dzięki temu, jeden załadunek drewna może palić się do kilkunastu godzin. Warto również wiedzieć, że przy pomocy kominka na pellet można nawet ogrzać cały dom, jeśli połączy się go z systemem kanałów. Jest to także ciekawe rozwiązanie aranżacyjne, pozwalające cieszyć się pięknem naturalnych płomieni ognia we własnym salonie.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy wasze kominki na pellet i wkłady objęte są gwarancją?

  Wszystkie nasze kominki na pellet oraz wkłady kominkowe objęte są gwarancją producenta. Jej długość to w przypadku większości produktów dwadzieścia cztery miesiące, podczas których można liczyć na bezpłatne usunięcie wszelkich usterek.

 2. Jak można się z wami skontaktować?

  Na naszej stronie znajdą Państwo nasz adres mailowy oraz numery telefonu. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o wysłanie nam maila lub skontaktowanie się z nami telefonicznie.

 3. W jaki sposób dostarczane są wasze kominki na pellet?

  Zależy nam na tym, aby kominki na pellet oraz wkłady trafiły do naszych klientów jak najszybciej, dlatego współpracujemy ze sprawdzoną firmą kurierską. Umożliwiamy także odbiór osobisty zamówienia w naszej siedzibie w Poznaniu.

 4. Dla kogo przeznaczone są wasze produkty?

  Kierujemy je do wszystkich osób, które poszukują alternatywnych sposobów na ogrzanie swoich nieruchomości. Nasze produkty emitują niewielkie ilości zanieczyszczeń do atmosfery, dlatego z pewnością przypadną do gustu osobom dbającym o środowisko naturalne.

Doskonale rozumiemy jak trudny jest wybór odpowiedniego kominka na pellet czy wkładu, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa więcej informacji na ten temat. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzenia naszego bloga, gdzie szczegółowo omawiamy wybrane zagadnienia.