Firma AKAPIT LESZEK PAECH istnieje od 1991 roku. Początkowo tylko w branży księgarskiej  jednak od początku 2013 roku, korzystając z własnych doświadczeń jako użytkownik, rozszerzyliśmy działalność stając się lokalnym dystrybutorem pieców na pelet firmy ARTEL.

ARTEL to jeden z czołowych włoskich producentów, powstały w 1981 roku. Urządzenia produkowane przez tę firmę, a szczególności piece, kotły i wkłady kominkowe na pellet, cechuje wysoka jakość potwierdzona europejskimi certyfikatami, łatwa obsługa, nowoczesny design, umiarkowane ceny oraz ekonomiczne zużycie paliwa.

Prowadzimy sprzedaż pelletu z certyfikatem A1 (LAVA i GOLD)  i brykietu w konkurencyjnych cenach. Podstawowym kryterium jest wysoka jakość oferowanego przez nas opału.

Dla właścicieli warsztatów, garaży, hal magazynowych itp. oferujemy w cenach producenta, nagrzewnice na olej przepracowany wytwarzane przez firmę MTM DARIUSZ SEFERYŃSKI.

Te znakomitej jakości urządzenia, oferowane obecnie w promocyjnych cenach pozwalają na ogrzewanie, korzystając z darmowego źródła energii, jakim jest olej przepracowany.

Na wszystkie oferowane przez nas urządzenia udzielany gwarancji, zajmujemy się ich montażem u klienta oraz zapewniamy serwis, zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny.